Kategoriler Markaları
Klimalar
 

Toshiba inverter Klimalar Şok İndirimde!

VRF Klima

VRF Klima

Variable Refrigerant Flow kelimelerinin baş harflerinden oluşturulan ve değişken debili soğutucu akışkan klima sistemi olarak tanımlanır. Toshiba vrf sistemleri olarak kullanılmaktadır.

 Bu sistem belirlenmiş dış ünite ile gaz akışını dağıtan cihazların katkısıyla birden fazla üniteye bağımsız kontrol özelliği ile direkt olarak genleşmeli toshiba vrf sistemleridir. En önemli özelliği ise ileri düzeyde tasarlanmış kontrol sistemidir. İklimlendirme modları arasında geçişi böylece sağlamaktadır. Bu çok daha ileri teknolojili cihazlarda ısıtma ve soğutma olarak bağımsız çalışmaktadır. Toshiba vrf klimanın ofisler, alışveriş merkezleri, villalar, plaza ve oteller, lüks apartmanlar, restorantlar gibi mekanlarda kullanımı uygundur. Gelişmiş kontrol yönü ile de oldukça rahat ve sorunsuzdur.

Önder Makine, toshiba vrf klimanın Türkiye’deki hak ettiği konumu alması için çalışmalarını sürdürmekte ve size konuyla alakalı hizmetlerini sunmayı sürdürmektedir. İstanbul, Ankara ve diğer tüm şehirlerde ihtiyacınız olduğunda ulaşabileceğiniz firmadan ,toshiba vrf klima fiyatları hakkında net bilgi alabilirsiniz.