İklim Plus Haberleri

Toshiba Klima Özellikleri

Klima özellikleri yeni cihaz almayı düşünenler için tercih sebebidir. Geliştirilmiş teknolojisi ile size kullanım kolaylığı sağlarken, daha verimli sonuçlara ulaştırır.

İyonizer teknolojisi ile yaşam alanlarınıza negatif iyonlar yayarak kötü kokuların önüne geçerken, ortamda bulunan bakteri ve virüs çeşitlerini yok eder. Bu da size ferah ve taze hava sağlar. Diğer bir özelliği ise sessiz çalışması olarak bilinir. Dünyaca ünlü kompresörler tercih edildiğinden sessiz çalışma ortamı sağlanır. Filtreleme sistemlerindeki yeniliklerle mikrop, bakteri ve küf oluşumunu engelleyerek size ve sevdiklerinize sağlıklı hava üretir.  Ortamda çok sıcak hava ya da soğuk hava olmadığı zamanlarda fan olarak çalışma devreye girerek yaşam alanlarınızda tercih ettiğiniz konforu sağlar. Uzaktan kumanda kolaylığı ile konforun pratikliğini yaşayabilirsiniz. Hissetme özelliği açıkken kumandanızdan toshiba klima özellikleri ile odanızın sıcaklığını takip edebilirsiniz. Kendini temizleme özelliğine sahip olmasının yanı sıra temizlemek istediğinizde zorluk yaşamazsınız. Diğer özelliklerinden de bahsetmek gerekirse;

  • Toshiba klima uyku modu özelliği
  • Nem alma özelliği
  • Klima dijital ekran özelliği
  • Güvenlik koruması özelliği

Toshiba yetkili satış noktası Önder Makine ile bu özelliklere sahip cihazlara kolayca ulaşabilirsiniz.  Toshiba klima’nın servis özelliklerinden satış öncesi ve sonrası faydalanabilirsiniz. Eğer toshiba klima fiyatları ile ilgili tam bilgi edinmek istiyorsanız, çağrı merkezinden bize ulaşmanız da mümkün.